Ürünlerimizden İndirimli Almak İçin Formu Doldurun

Hakkımızda

Hakkımızda


Farmasi, sağlıklı ve kaliteli geniş ürün portföyü ve kazançlı iş fırsatı ile herkesin hayatına ve hayallerine dokunabilen bir markadır. İnsanların özellikle kadınların hayallerinden ilham alarak geliştirilen ürünler ve kazançlı iş modeli ile insanlara kendi potansiyel ve güzelliklerini keşfedebilecek essiz bir fırsat sunar. Farmasi, Dr. Cevdet Tuna, Mr. Wipes ve Nutriplus markalarındaki tüm ürünler, Farmasi laboratuvarlarında, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarında ve çevre dostu yöntemlerle üretilmektedir. Uluslararası bağımsız firmalar tarafından verilen sertifikalar da formüllerin güvenilirliği düzenli olarak tescil edilmektedir. Farmasi, zengin ürün çeşitliliğiyle her zevke ve ihtiyaca yönelik makyaj, cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım, parfüm, Nutriplus gıda takviyeleri, Dr. Cevdet Tuna’dan özel formüllü doğal bileşen kullanılan ürünler ve Mr. Wipes markalı ev temizlik ürünleriyle ürün gamını her geçen gün genişleterek tüketici ihtiyaçlarına çözüm sağlamaktadır. Günümüzde 2 bini aşkın ürün çeşidiyle hizmet veren Farmasi, ürünlerini İstanbul Ömerli’de bulunan 230.000 m² büyüklüğü olan ve yıllık 500 milyon üretim kapasitesi bulunan tesisinde üretmektedir. Sektördeki teknolojik gündemleri yakından takip eden Farmasi, üretim tesisinde son teknoloji dijital makinalar kalmamakta aynı zamanda da bünyesindeki Farmasix firması sayesinde dijital alt yapısını da kendi bünyesinde güncel tutmaktadır.

Yönetim Kurulu


Emre Tuna

Emre Tuna

Yönetim Kurulu Üyesi

Hakan Tuna

Hakan Tuna

Başkan

Sinan Tuna

Sinan Tuna

Yönetim Kurulu Üyesi

Emre Tuna Kimdir?

Emre Tuna, Farmasi Türkiye’nin Yönetim Kurulu Üyesi ve Kuzey Amerika (ABD, Meksika, Kanada ve Porto Riko), Avrupa Birliği, Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinden sorumlu başkan vekilidir. 

22 Mayıs 1994 İstanbul doğumlu olan Emre Tuna, 2013 yılında Koç Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitim hayatına Amerika’da devam etmiştir. University Of Southern California’da İşletme ve Endüstri Mühendisliği okuyan Tuna, aynı zamanda pilotluk eğitimi de almıştır. 2012’den itibaren Farmasi’de farklı görev ve sorumluluklar alan Tuna, 2016’da Farmasi’ye Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmış, aynı yıl İş Geliştirme Direktörlüğü görevini de üstlenmiştir.

Farmasi Amerika dahil, 36 ülkeye doğrudan satış yapmakta, 4 milyon girişimcisi, 2000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Emre Tuna, Farmasi kozmetiğin kurucusu Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk doktorlarından Dr. Cevdet Tuna’nın torunu ve Tuna Ailesi’nin üçüncü kuşak temsilcisidir. Farmasix yazılım şirketinin de kurucusu ve başkanı olan Emre Tuna, özellikle dijital dönüşüme önem vererek, Farmasi’yi gelecek günlere taşımaktadır.

Sinan Tuna Kimdir?

18 Kasım 1996 İstanbul doğumlu olan Sinan Tuna, Koç Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitim hayatına Londra’da devam etmiştir. Regent’s Üniversitesi’ndeki İşletme ve Finans Mühendisliği eğitiminin ardından, Farmasi’de satış, pazarlama ve iş geliştirme departmanlarında görev almıştır. 2017’de Londra’da Bilgi Hizmetleri Şirketi Gartner’da yaklaşık 1 yıl Satış Yöneticisi pozisyonunda çalışmıştır. 2018 yılında Farmasi’de İş Geliştirme Direktörü görevini üstlenmiş olup 2019 yılı itibariyle de yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır. Aralık 2019’da Fortune 40 yaş altı 40 listesine en genç isim olarak girmiştir. Farmasi, Amerika Birleşik Devletleri dahil 36 ülkeye doğrudan satış yapmaktadır, globalde yaklaşık 4 milyon girişimci ve 2000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Sinan Tuna 2020 yılında, ABD, Meksika, Kanada ve Porto Riko’dan sorumlu olduğu Farmasi Kuzey Amerika CEO’luk görevini atanmış ve önemli projelere imza atmıştır. Güney Amerika ve Uzakdoğu pazarlarıyla ilgili önemli girişimleri olan Sinan Tuna, yeni ürün geliştirme ve markalaşma konularında Farmasi’yi geleceğe taşımaktadır.. Sinan Tuna’nın dedesi Dr. Cevdet Tuna, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk doktorlarındandır. Sinan Tuna üçüncü nesil olarak, Farmasi yönetiminde devam etmektedir.

Gökhan CEYLAN – Genel Müdür Yardımcısı

Üniversite eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlayan Gökhan Ceylan, iş yaşamına Arçelik’te Proje Analisti olarak başlamıştır. Sonrasında Tırsan’da Endüstri Mühendisi, Analiz Sentez Yönetim Danışmanlık Hizmetleri’nde Danışman ve Pirelli’de Satın Alma Uzmanı olarak görev alan Gökhan Ceylan, 2011 yılında Farmasi’ye katılmıştır. Farmasi’de Tedarik Zinciri Müdürü ve Fabrika Müdürü pozisyonlarında görev aldıktan sonra 2017 yılında Genel Müdür Yardımcılığı’na terfi etmiştir..

Kaan CABAS – Tedarik Zinciri Direktörü

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu olan Kaan cabas, İngilizce ve Arapça bilmektedir. 2005 yılında Üretim Mühendisi olarak Farmasi’ye katılan Cabas, sırasıyla Ar-Ge Mühendisi ve İhracat Bölge Satış Yöneticisi olarak görev yaptıktan sonra 2010 yılında İhracat Müdürü olarak görev yapmıştır. 2021 yılı itibariyle Tedarik Zinciri Direktörü pozisyonuna terfi ederek Farmasi’ye katkı sağlamaktadır.

Scroll To Top
Close
Close

Shopping Cart

Close

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

Header copy
Header copy